Serwis samochodowy w Szczecinie

Serwis samochodowy w Szczecinie

Oferta naszego serwisu samochodowego ze Szczecina https://readyauto.pl/ zawiera zestaw procedur oceny stanu technicznego pojazdu, diagnozowania problemów, doboru części zamiennych niezbędnych do wymiany i prac naprawczych. Serwis samochodowy w Szczecinie oferuje diagnostykę samochodową, naprawy silnika i skrzyni biegów, zawieszenia, układu hamulcowego, paliwowego a także prace związane z instalacją elektryczną. Specjaliści są zawsze otwarci na dialog z klientem. Szybkie wykrycie usterek to gwarancja bezpieczeństwa, obniżonych kosztów naprawy, niezawodnej eksploatacji i wydłużenia żywotności Twojego samochodu. 

Dlaczego serwis samochodowy ze Szczecina?

Nasza firma posiada wszystkie niezbędne licencje i certyfikaty do wykonywania prac o dowolnej złożoności, a doświadczeni mechanicy https://readyauto.pl/oferta/mechanik-szczecin/ pomagają uczynić konserwację ekonomiczną. Nasz serwis samochody w Szczecinie oferuje pełen zakres usług przywracania prawidłowego funkcjonowania pojazdu osobistego lub służbowego. Gwarantujemy niezawodne działanie zamontowanych elementów, mechanicy są odpowiedzialni za wszystkie wykonane prace i są gotowi podjąć pracę o dowolnej złożoności, dzięki czemu możesz być pewny stanu swojego samochodu podczas jazdy.

Nasz serwis samochodowy w Szczecinie oferuje:

 • Przystępne ceny na wszystkie rodzaje prac.
 • Wysokiej jakości świadczenie usług.
 • Kompetentne doradztwo doświadczonych mechaników w zakresie pielęgnacji i eksploatacji auta.
 • Pewność niezawodnego funkcjonowania wszystkich systemów po konserwacji.

Naprawa systemu paliwowego pojazdu w serwisie samochodowym w Szczecinie

Na prace związane z układem paliwowym samochodu składa się:

 • Diagnostyka wtryskiwaczy.
 • Wymiana i naprawa pompy paliwa.
 • Płukanie układu paliwowego płynem.

Diagnostyka komputerowa wtryskiwacza w serwisie samochodowym w Szczecinie

Diagnostyka komputerowa wtryskiwacza samochodowego jest niezbędnym elementem jego konserwacji. Mechanicy zalecają regularne przeprowadzanie takich czynności co 10 tysięcy kilometrów. Takie podejście pozwoli Ci na czas zidentyfikować usterki systemu, a eliminując je, na długo zapomnisz o tak kosztownym wydarzeniu jak jego naprawa. Diagnostykę wtryskiwaczy w naszym serwisie samochodowym w Szczecinie przeprowadzamy za pomocą specjalnie opracowanego oprogramowania. I oczywiście jakość pracy w tym obszarze zależy bezpośrednio od złożoności sprzętu, a także umiejętności, wiedzy i doświadczenia specjalisty zajmującego się diagnostyką.

Skontaktuj się z nami, jeśli zauważysz:

 • Silnik uruchamia się z trudem.
 • Zmniejszona dynamika przyspieszenia.
 • Wzrosło zużycie paliwa.
 • Silnik jest niestabilny na biegu jałowym.

Jeśli na desce rozdzielczej zapali się ikona Check Engine, samochód wymaga natychmiastowej diagnostyki komputerowej wtryskiwacza.

Profesjonalna diagnostyka wtryskiwacza w Szczecinie

Jeżeli chcesz mieć pewność co do dokładności wyników diagnostyki wtryskiwaczy skontaktuj się z naszym serwisem samochodowym w Szczecinie. Posiadamy nie tylko nowoczesny sprzęt do diagnostyki wtryskiwaczy, wiemy również jak prawidłowo go obsługiwać, a także potrafimy wykorzystać wszystkie jego możliwości podczas przeprowadzania czynności diagnostycznych.

Ten moment odgrywa bardzo ważną rolę. Nasza firma zatrudnia doświadczonych serwisantów, którzy wiedzą jak prawidłowo przeprowadzić kompleksową kontrolę układów wtryskowych oraz możliwie dokładnie i kompleksowo zidentyfikować wszelkie problemy silnika. Dlatego nie boimy się brać odpowiedzialności za nasze działania. Cennik diagnostyki wtryskiwaczy można poznać dzwoniąc do naszego serwisu. Aby móc właściwie przetestować i przeanalizować działanie układu wtryskowego konieczna jest dobra znajomość cech różnych modeli pojazdów, a to jest możliwe tylko dzięki wieloletniej pracy w tej dziedzinie. To dzięki doświadczeniu nasi specjaliści znajdują wszelkie usterki!mechanik samochodowy szczecin

Diagnostyka i naprawa zawieszenia w serwisie samochodowym w Szczecinie

Diagnostyka zawieszenia samochodu ma na celu zidentyfikowanie i wyeliminowanie problemów. Podwozie samochodu jest najbardziej narażone na obciążenia (amortyzuje wstrząsy), jego podzespoły i części zużywają się dość szybko. Poziom bezpieczeństwa, obsługi i komfortu samochodu zależy bezpośrednio od sprawności wszystkich elementów podwozia.

W naszym serwisie samochodowym w Szczecinie wykonujemy:

 • Diagnostyka zawieszenia.
 • Naprawa zawieszenia.
 • Naprawa układu kierowniczego.
 • Renowacja drążków kierowniczych.

Średnio diagnostykę zawieszenia należy przeprowadzać sezonowo lub gdy wskaźniki przebiegu osiągają od 10 do 30 tysięcy kilometrów. Awaria jednego elementu podwozia może prowadzić do nieprawidłowego działania pozostałych elementów samochodu. W przypadku niezrozumiałych stuknięć w zawieszeniu, najmniejszych wątpliwości co do sprawności układu lub znacznych obciążeń tego elementu auta, konieczna jest natychmiastowa diagnostyka wszystkich elementów zawieszenia niezależnie od przebiegu.

Mechanicy naszego serwisu samochodowego w Szczecinie wykonują sprawdzanie amortyzatorów oraz wsporników. A także kontrolę drążków kierowniczych pod kątem luzów, przecieków, sprawdzenie stanu uszczelek przekładni kierowniczej. Niezbędna jest kontrola łożysk kulkowych i zewnętrznych, cichych bloków, wahaczy i ramy pomocniczej, stanu klocków hamulców tarczowych, równomierności zużycia itd. Na podstawie wyników oględzin wydawane są zalecenia zawierające wykaz niezbędnych prac i części zamiennych oraz umawiany jest termin naprawy.

Naprawa zawieszenia w serwisie samochodowym w Szczecinie

Jeśli zauważysz takie niuanse jak:

 • Po wciśnięciu pedału hamulca samochód traci kontrolę.
 • Problemy z kierownicą, zwiększa się luz, sterowanie staje się bardziej skomplikowane.
 • W zawieszeniu puka na zakrętach lub na wyboistych drogach.
 • Przy prędkości powyżej 80 km / h pojawia się nienaturalny szum lub niestabilność samochodu.

Zalecamy natychmiastowy kontakt z naszym serwisem samochodowym w Szczecinie. Szybko przeprowadzimy diagnostykę auta i diagnostykę zawieszenia, udzielimy fachowej odpowiedzi, znajdziemy przyczynę takich niuansów i naprawimy je. Tak więc w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących podwozia, diagnostykę przeprowadzamy początkowo na naszej stacji diagnostycznej.

READYauto serwis samochodowy
Zielonogórska 33
71-084 Szczecin
721 956 919
www.readyauto.pl